| Kydie a întrebat:

imi puteti spune o faza de a voastra care va speriat foarte tare? daca aveti una scrieti-o

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

In razboi cand mi-a trecut un glont pe langa ureche

| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul. Eram cu mama in casa si stateam jos pentru a juca remi. Eu stateam cu spatele spre pat si nu mai stiu ce`a spus mama de am inceput sa radem. Ma inroc cu fata spre pat si atunci vad o pisica neagra cu o gheara intinsa spre mine. Nu a durat mai mult de doua secunde si a disparut. Am spus ca`i doar imaginatia mea dar apoi mi-am dat seama ca nu este. De ce? I vazusem clar ochii cum sclipisera. Erau sangerii. Ma speriat? Deloc. De ce? Eram prea ocupata sa castig la remi ca sa`mi pese! Mwahaha!

| quartz1999 a răspuns:

Din pacate da, m-a calcat masina.

| AlexCrb a răspuns:

Gramatica ta...

| Kydie explică (pentru AlexCrb):

Puteai sa stai cuminte si sa taci daca tu chiar nu aveai nici una tongue