| oanabuysomeweed a întrebat:

imi strang bani pentru un telefon(cat mai performant, touchscreen sau cu tastatura qwerty)daca in fiecare zi strang cam 2-3 lei, cand o sa strang destui bani ca sa pot sa imi cumpar?

5 răspunsuri:
| blondinalaura a răspuns:

1-2 luni

| sonny89 a răspuns:

In 2012, Mos Craciun iti va aduce un telefon asa cum iti doresti. Pune mai mult deoparte daca vrei sa iti iei mai repede. 10 lei e prea mult?

| oanabuysomeweed explică (pentru sonny89):

Pai sunt eleva si nu prea am ce sa pun in afara de banii de pachet si niste economii micute big grin

| sonny89 a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

In cazul asta, pui si tu cat poti deoparte si te vor ajuta si parintii cu o suma. Cu 2-3 lei pe zi, in 3 luni o sa ai peste 200 de lei. Cu banii astia nu iti poti lua un telefon performant, insa cu putin ajutor de la parinti, se poate!

| tomyca a răspuns:

Pai tu nu ai puncte pe aonamentul actual pentru al le folosi