| Deea_1737 a întrebat:

Buna imi ziceti si mie ce sa scriu pe blog? ca nu stiu ce ca mi-am facut de putin timp! Pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| gatablog a răspuns:

IDEI GASESTI AICI

www.GataBlog.info

daca puneai un link ca sa vedem titlul, puteam sa-ti dam idei exacte, important este sa tii cant de ceea ce se cauta, sa scrii din pasiune si inspiratie proprie.

1 răspuns:
| Madalina_8524 a răspuns:

Hei, pai ai putea incepe sa publici post-uri despre ce simti tu in momentul respectiv sau sa impartasesti celorlalti locurile pe care le-ai vazut sau ce ciudatenii ai vazut. nu exista niste legi scrise, unde sa ai in vedere ce trebuie sa postezi pe un blog.atata timp cat nu post-urile tale nu sunt foarte vulgare sau mai stiu eu ce, sper ca ti-am fost de ajutor. take care!

Întrebări recente