| anonim_4396 a întrebat:

Buna!love struck ce scrii pe blog?! mi-am facut un blog si nu stiu ce sa scriu!love struck
ajutati-ma, va rog!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fiecare blog are o tematica aparte. Poti sa vorbesti despre tine, sa fie ca un fel de jurnal. Sau poti sa fie ceva specific dedicat muzicii, cinefililor, microbistilor, etc. Poate fi un blog dedicat unui artist preferat sau unei emisiuni preferate. Poate fi un blog folosit pentru reclame. Poate fi un blog care sa gazduiasca anumite concursuri. E alegerea ta.

| videoblog a răspuns:

Iti recomand sa intri pe http://www.bagamare.ro/ ca sa vezi ce scriu altii pe blogurile lor.

| anotherchild a răspuns:

Nu neaparat.
Pe blog iti faci mai multe categorii.
De ex : Muzica - publici cele mai ok melodii - nu din topurile Kiss - iti faci tu propriul top - publici cateva videoclipuri care iti plac - le comentezi.
Alta categorie : Movies - scrii stiri despre noile filme care vor aparea. Si lista poate continua la nesfarsit. Sau poti scrie chiar despre tine - daca esti trecut[a] prin viata poti scrie chestiile care te-au marcat -!

| DdDdde a răspuns:

Pai cam tot ce vrei sa scrii despre tine si ce iti placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex