| almamihaela a întrebat:

Imi ziceti si mie cum sa imi schimb parola de messenger? dau steluta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus la Messenger si de acolo selectezi My Acount Info! Dupa ce dai acolo selectezi de la Sign-In and Security optiune Change your password! Enter your Current Password-aici scrii parola veche; Choose a New Password-aici scrii parola noua pe care o vrei; Confirm your New Password-aici rescri parola noua pe care vrei si dupa dai save! si gata! funda?

13 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa schimbi parola de la e-mail aferenta id-ului de mess

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliiikkk a răspuns:

Salut:*

Prima data intri pe mess desigur.Vezi undeva sus ca scrie messenger, contacts, actions si help.Dai clik pe messenger. Apoi iti apare o lista cu mai multe "casute" ca sa zic asa.Dai la my account info.Scrii din nou parola id-ului daca nu este pusa. Apoi dai change your passworld.Scrii odata parola veche si de doua ori parola noua. Apoi dai Save. Funda te rogpuppy dog eyespuppy dog eyes

O zi minunata!:*

| Kazimir a răspuns:

Mai nou se numesc stelute? laughing

| Peppy a răspuns:

Te ajut eu:
Intri pe messenger si apesi jos "Forgot your password?".
Apoi apesi "I forgot my password".
Iti introduci ID-ul si codul in cele doua casute.
iti scrii ID-ul celelalt(la inceput cand ti-ai facut contul te-a pus sa iti mai scrii un ID).
Apoi iti da niste intrebari si iti alegi noua parola.
Presupun ca stii englezahee hee

| ElenaErika a răspuns:

Pai la pagina de messenger dai acolo sus unde scrie "messenger" dai acolo si dai la My account info.O sa iti apara o pagina de internet. Te loghezi daca iti cere si dai la change my password. O sa iti apara trei casute. In prima scrii parola care o ai acum, in a doua noua parola [cea pe care vrei sa o bagi] si in a treia confirmi noua parola. Succes :*

| fanaa a răspuns:

Esti cam proastaa...laughing

| Ionutz4821 a răspuns:

Da iti zic eu deci te conectezi cu id-ul si acolo sus iti scrie Messenger dai clik si dai Account Info acolo o sa iti ceara si te conectezi cu mailul si cu parola le bagi, Scrie acolo dupa aia Sign In and Security Si dai dupa aia pe Change your password prima oara bagi parola veche si dupa aia de 2 ori cea noua si dai pe Save.Atata tot sper ca ai inteles! Funda?big grinbig grin

| marcumarian89 a răspuns:

Deschizi messengeru...dai la "acount info" in fereastra de messenger si acolo te va redirectiona catre un site web
scrii parola ta si intri in contul tau de mess...acolo dai la change password si schimbi parola

| Ra2wY a răspuns:

Trebuie sa intrii pe yahoo mail si acolo la am uitat parola iti poti schimba parola, sper ca iti sunt de ajutor!

| MarySille a răspuns:

Uite id meu : smartragazza_bellaragazza si iti explic acolo

| bestofninja a răspuns:

Ok! Deci intri in mail cu parola si usernameul actual apoi acolo in stanga sus unde scrie numele tau si o sageata in jos dai click pe sageata si dai la account info! Apoi dai click pe change password! Simplu! Sper ca dai steluta!

| almamihaela explică:

Nu stiu