| HermioneLove a întrebat:

Cum imi schimb parola de messenger? Funda!puppy dog eyes

8 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| DN7 a răspuns:

Du-te in Messenger, sus My Acount, si de acolo faci singur.

| pinkpinkbutterfly a răspuns:

In josul Messengerului se afla butonul Forgot your password? Dai click acolo si alegi ultima varianta si urmezi toti pasii.Mult noroc.

| o1OCXsss a răspuns:

Pai cand esti intrata pe messenger. Cauti sus in colt undeva unde scrie Messenger- dai clik si ati apare o lista, pe aceea lista dai La My Acount Info - apoi iti apare o pagina de internet si iti trebuie sa scrii din nop parola, apoi iti apare pe acea pagina emailu,, si mai multe, tu cauti undeva unde scrie change password. si te descurci tu!

| Stallker a răspuns:

Este foarte simplu.Fa ca mine:
1.Deschizi messenger
2.Iti tastezi ID-ul
3. Tastezi orice parola
4.Te logezi
5. O sa-ti apara 3 casute
6. Dai pe casuta cu Forgot my password
7.O sa-ti apara intrebarile de securitate pe care le-ai ales.
8.Raspunzi si schimbi parola

PLS Funda love struck