| LittlePrincessNatsuki a întrebat:

IMi ziceti si mie niste nume metin de fata repede sau funda dar va rog sa le clasificati ceva in genu "Razboinica: (numele) " si de samanca si de ninja si de sura numele nu poate fi mai lung de 12 litere sau cifre cele mai multe si cele mai faine nume primesc funda si vot

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna, iti poti pune un nume oare care.Fiecare nume merge la orice rasa. Pune-ti numele tau sau numele tau preferat.

Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

| Dexterw a răspuns:

LittleGirl
InnocenT
ThePrincess
WhiteChocolate
GRL
GirL

| zStupidKid a răspuns:

`Aaa, am eu cateva idei :

xDemo
YourFriend
CrazyGirl
JustLove
Sunshine
Innocet
xGumy
YourDoll
SexyGIRL
RefleX

Sper ca te-am ajutat happy

>big grin

| FRANIUC a răspuns:

Nume de razboinica:
Rubyyy
Batausa
OcHiRoSIi
ReGaLeGiRl
Nume de shaman:
DreamGirl
SuPeRsTaR
Awww
LoVeYoU
xBomBonicAx

| Fetitza01 a răspuns:

Ce zici de. qPiTica, XxBadGirL, HellGirL, BeBiTza, Lov3Pink, oCaroline. :*