| dulcikaa a întrebat:

in curand este ziua mea si mi-am invitat niste colege acasa. ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Pai ce se face la o petrecere:
1.Ascultati cat de multa muzica puteti(si ai grija ca la toate sa le placa muzica pe care o pui)
2. Dansati(Pe langa dansul normal puteti dansa si macarena, meneaito, Dansul pinguinuilui, etc)sunt foarte amuzante
4.Machiativa una pe alta.
5. Jucativa jocuri ca adevar sau provocare sau carti.
6. Puteti la urma sa faceti curatenie unde ati facut cea mai mare dezordine impreuna. V-a vi foarte amuzant sa dati cu aspiratorul sau sa stergeti praful impreuna. Vor accepta asta numai daca nu sunt niste lenese.
7. Jucativa jocuri ca fatea-scunselea, baba oarba, prinselea, etc.
8. Daca ai console va puteti juca pe ea sau daca nu pe calculator, dar ai grija ca fiecare sa stea la fel de mult ca sa nu incepeti sa va certati.
9. Uitativa la un film(de groaza sau o comedie)
la o petrecere cel mai bine merge totusi o comedie ca sa mai radeti si voi.
Distractie placuta si LA MULTI ANI!

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Invita doi copii care fac dans sportiv si invatati sa dansati.Scoate de pe internet toalete la moda si alcatuiti un album, eventual un top.Jocuri gasesti si pe net.Alege cateva.Vizionati ceva interesant.Propune un concurs de ghicitori.roga-i pe parinti sa te ajute si ei.

| Vizitiul a răspuns:

Sa va distrati!laughing

| Derye a răspuns:

Pai invitati acelasi numar de baieti si datii drumul la o orgie.
Succes!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Doamne! Pai cum ce sa faci?! Stai la masa festiva, dansati, jucati jocuri [carti de ex, remi], depanati amintiri etc. Depinde ce va place voua sa faceti!

Răspuns utilizator avertizat
| DrPedobear a răspuns:

Pijama party cu un mare tort din care o sa iasa un stripper.

| Mc Master a răspuns:

Pai sa vedem? puteti face o petrecere!
Daca vrei ceva mai original puteti face o petrecere karaoke!
http://usadream.wordpress.com/......-cu-0-lei/

| TropicalSun a răspuns:

Puteti sa vorbiti intre voi, sa jucati jocuri, sa va faceti unghiile, sa va machiati sau sa vizionati un film in timp ce mancati tort sau prajituri.Deasemenea le poti invita sa doarma si peste noapte la tine.
Mult Noroc! App... fundita?

| uNguRu Bullannn a răspuns:

Petrecere in pijamale laughing, va distrati, ascultati muzica, incercati un joc prin care sa va spune'ti secretele, jucati'va ca un fel de oracol, chemati si niste baie'ti smug face'ti voi ceva acolo.

By uNguRu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, poti sa propui sa va uitati la filme, sa jucati ceva, sa dansati, sa spuneti povesti (amintiri sau povesti horror). Sunt multe chesti faine de facut, trebuie doar puntina inspiratie. Have fun!