| amyyk a întrebat:

Buna ziua mea va fi in curand(majoratul) si vreau sa imi fac ziua acasa si sa invit cativa prietene/prieteni si colege/colegi dar am o problema nu prea ma pot gandi la ce activitati sa facem dupa masa in afara de monopoli nu as vrea sa plece toti de la mine de plictiseala vreau sa se distreze.ma puteti ajuta va rog mult am nevoie de ajutor neaparat.

6 răspunsuri:
| cancelarul a răspuns:

Prafuri,trageti pe nas alea alea bautura stiti voilaughing

| Niiiicu a răspuns:

Mai intai LA MULTI ANI:* iar ca activitai puteti uramari o comedie, juca carti, adevar sau provocare, depanati amintiribig grin, dansatilaughing. orice ti se pare captivantwinking

| AleGsZ a răspuns:

Jocul ala cu sticla, invarti sticla si trebuie' sa-i bagi limba-n gat cuiva (^^), un Poker pe dezbracatea, pui o bara in mijloc, aduci niste gheata, si iti pui prietenele la munca.

| Creier a răspuns:

La multi ani!
Puteti juca adevar sau provocare, sa faceti karaoke, sa legati pe cineva la ochi si sa ghiceasca ce ii dati de mancarelaughing, dansati.

| amyyk explică:

Mersi ma uit la filme in fiecare zi dar la asta nu m-am gandit

| tonel95 a răspuns:

Cele mai interesante activitati; puteti juca adevar sau provocare pe pupaturi sau sticluta, este foarte funny si nu cred ca o sa va plictisiti