| aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Ce cadou ii pot face iubitului meu avand in vedere ce vine ziua lui de nume. apoi Craciunul iar pe 8 ianuarie ziua lui de nastere ..nu am nici o idee pana acum i-am cuparat ceas parfumuri o geaca un hanorac.ce alt ceva as putea avand in vedere ca ii plac foarte mult masinile dar nu cele in miniatura sau altfel de idei va rooog multumesc anticipat

1 răspuns:
| DeCe a răspuns:

Daca ii plac masinile ii poti cumpara un volan cu pedale pentru jocuri pe calculator.