| Eu_8005 a întrebat:

in curind si anume joi e ziua de nastere a fratelui meu. implineste 24 de anitongue, ce cadou as putea sa-i fac?happymersi anticipatbig grin

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna.
Varsta de 24 de ani e un pic mai mare si nu poti merge cu orice chestie.
In schimb nu poti da gres daca mergi pe varianta unui parfum.sau lotiune dupa ras ca sigur ii trebuie. daca ii cunosti cat de cat masurile poti cumpara eventual o maleta.sau un pantalonas.
Mult succes:*

| Mentaaaaa a răspuns:

Un parfum barbatesc in caz ca ii stii gusturile, un tricou personalizat (gasesti aici -www.bumbac100.ro) si altele...
Apropo imi place poza de la avatarul tau si eu sunt fan The Vampires Diaries :)

| Ramonish a răspuns:

Un ceas un whisky o butelie de vin parfum barbatesc ( dior miroase foarte bine ) ceva haine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai mai multi bani un obiect cumparat adica:un ceas frumos o bratara un lant etc iar da ca nu ai atatia bani un obiect facut de tine (gestul conteaza)

Răspuns utilizator avertizat