| CorinaMika a întrebat:

In curind este ziua de nastere a prietenului meu. Implineste 18 ani. Propuneti-mi, va rog, ce cadou as putea sa-i cadonez? As vrea ceva i s-ar intipari in memorie pe mult timp.

Răspuns Câştigător
| VeronicaLL a răspuns:

E destul de greu sa alegi cadoul perfect. Cele mai frumoase sunt cele facute din inima. Pentru unii nu conteaza atat de mult cadoul in sine, ci gestul si senzatia ca este special facut pentru tine. Ca sa i se intipareasca in memorie pentru mult timp (asa cum iti doresti tu) gandeste-te la pasiunile lui si cumpara ceva care sa aiba legatura. DE exemplu, unei persoane care iubeste ft mult animalele, evident ii va face placere daca ii cumperi un pet (peste, catel, pisoi etc) sau ceva care are legatura cu animalul pe care il iubeste ft mult. Daca este o fire sportiva, cumpara-i un astfel de accesoriu (o minge originala de fotbal, baschet etc). Succes si spor!

3 răspunsuri:
| Costellino a răspuns:

Daca vrei sa se bucure si sa isi aduca aminte toata viata de cadou, vel mai potrivit ar fi un Ferrary sau un Lamborghini. Poate sa si conduca de acum ca are 18 ani. laughing

| litlledolleioanna a răspuns:

Eu i-am luat o pernuta personalizata cu o poza k noi 2 si anul trecut o bratara de argint si am scris numele meu pe ea si pe spate data cand neam comb noi

| stefan110310 a răspuns:

O palma. chiar s-ar intipari in memorie pentru foarte mult timp