| MissJupiter a întrebat:

In lady popular poti sa transferi bani sau diamante de pe un cont pe altul?

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Doar bani, prin provocari...

Răspuns utilizator avertizat
| RaLuCa_7165 a răspuns:

Poti transfera bani daca ambele conturi sunt trecute de nivelul 5 in urmatorul mod: rogi o prietena sa te provoace la luptele domnisoarei de pe contul pe care vrei sa trimiti bani (dar asigura-te ca vei castiga) si sa puna la bataie o suma foarte mare! Astefl in momentul in care castigi banii pusi in joc vor fi ai tai! Succes:*

| Lindsay_4815 a răspuns:

Pai nu dar pot sa iti dau eu un cont...are 42.000 de dolari si 0 diamante
daca il vrei contacteaza-ma la id-ul flaui.paui