| infinity14 a întrebat:

Buna,
incerc sa imi fac cont dar nu merge, completez campul email si parola dar la username nu imi merge.imi da eroare...,, va rugam sa completati cu litere si /sau numere ..etc.
am incercat toate numele posibile.ce pot face?
am mai incercat sa ma loghez cu facebook si imi apare,, permiteti actualizarile,, ceva gen si dau sari deoarece nu vreau sa apara pe facebook si se blocheaza.
heelp...imi doresc muult sa am cont

Răspuns Câştigător
| BndVictoria a răspuns:

Si eu incerc sa imi fac cont problema mea e la email.
La USERNAME nu trebuie sa ai spatii libere.Eu mi-am pus "Bnd Andreea" si nu imi mergea.Am pus "BndAndreea" si mi-a mers.Nu stiu emailul de ce nu merge.sad

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ai incercat un alt nume de utilizator? Poate este deja luat.

Răspuns utilizator avertizat