| Mew a întrebat:

Buna!
Is noua! imi puteti spune cum merg lucreurile pe aici?

Răspuns Câştigător
| Iuliiikkk a răspuns:

Cand intri vezi mai multe intrebari.Iti poti alege una pe care vrei dar nu trebuie neaparat. dai clik pe ea.Si dai un raspuns. Daca raspunsul tau este pe placul autorului el iti da funda daca nu vot sau nut da nimic.

Cand pui tu o intrebare lumea iti raspunde. Daca iti place raspunsul trebuie sa dai funda celui mai bun si mai explicit raspuns.

Pentru a da funda:ca sa dai funda te uiti in in partea stanga jos a intrebarii si vezi ca iti arata o funda dai clik pe ea iar apoi dai Ok sau cancel daca vrei sa te mai gandesti.

Sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu. Daca ti se pare bun da-mi funda plz ca am nevoiekiss

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lucrurile merg pe sensul lor de mers, dar trec si pe contrasens. Inca astept sa vad prima frana calcata.

| PinkyFlor a răspuns:

Buna:)

Bine ai venit! Uita-te mai bine pe acest site: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Intrebarile frecvente de pe TPU. Acolo iti spune ce este TPU si cam tot ce vrei tu sa aflii. Citeste, o sa-ti fie de folos si nu o sa mai ai nici o nelamurire.

Sper ca te'am ajutat:-*

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Site-ul acesta este facut pentru a pune fiecare intrebari, iar alti utilizatori sa raspunda.
Cand respectivul cu intrebarea are mai multe raspunsuri la intrebare, hotaraste care i-a fost de ajutor cel mai mult si ii da o fundita.
Funditele si punctele te ajuta sa avansezi in clasamentul pe TPU.
Fundita se acorda doar celui mai bun raspuns.
Acest site are si un chat unde toti utilziatorii logati pot intra sa discute.
Daca regulile site-ului nu sunt respectate, sunt pedepsite cu suspendarea contului, sau chiar stergerea lui.
Pentru orice jignire, sau alta chestie care te-a deranjat pe chat, du-te sus acolo pe bara si completeaza un formular la contact. Acela este trimis catre administratorii site-ului.
Funditele, punctele, clasamentele sunt chestii virtuale. Nu au legatura cu realitatea.
Nu uita, intotdeauna sa dai fundita celui mai bun raspuns.

Sper ca te-am ajutat!
Bine ai venit pe site, cred ca esti noua!
Numai bine!

| MihaiN1 a răspuns:

La ce te referi ?

| BabalGam a răspuns:

Lucrurile nu merg laughing

| theorizer a răspuns:

Ai vazut filmul "Drumul oaselor"? E cam la fel, oase peste tot, si pe masura ce inaintezi (cresti in punctaj), tot mai multe oase, de useri care au incercat candva sa ajunga experti. Daca esti user real am fi in total, pe TPU, 2 (doi) useri. Dar nu esti real, nu-i asa (intrebare fara semnul intrebarii) rolling on the floor

| Chox a răspuns:

Pui intrebari.
Oamenii iti raspund.
Tu alegi raspunsul cel mai potrivit, daruindu-i funda ( ca acum, ai putea sa imi dai funda b-) )
Poti raspunde si tu la randul tau la diverse intrebari, primesti puncte etc.

Ne ajutam p`aci >big grin

| εʟεпα a răspuns:

Bun venit! :* Poi aici ne ajutam intre noi :d.Suntem toti ca o familie >; dd< Pui intrebari. dai funde happy.Primesti.Pana ce ajungi expert TPU! cam asta. Zbyye`!

| Lorena_9308 a răspuns:

Pai cum sa mearga? bine. Tu pui intrebari si ceilalti iti raspund sau tu le raspunzi lor. Daca raspunzi primesti puncte. poti da si primi fundite si cu cat ai mai multe cu atat mai bine. imi dai funda? vezi ca e in dreapta

| r0xyna a răspuns:

Pai... pui intrebari sh alti iti rasp la ele iar uh fk la fel...acumulezi puncte de la raspunsuri sh de la voturi
funda?batting eyelashes

| Hanaemi a răspuns:

In primul rand, bine ai venit pe TPUUUU!
O sa te distrezi pe aici si o sa-ti faci o groaza de amici.
Tot ce trebuie sa faci e sa raspunzi la intrebari, sa dai sfaturi, a ne pui si noua intrebari, adica implicit sa ne ceri sfaturi.
Daca raspunsurile tale au ajutat pe cel care are nevoie, o sa-ti dea "fundaaaaaaaaa" dupa care mai nou toti sunt morti. Sau daca te decizi sa intrebi ceva, raspunsurile primite pot fi de asemenea desemnate, asa ca vei alege unul castigator.
Poti da si voturi: amuzant, inteligent, nefolositor, folositor, stupid.
Iar in decursul zilelor tale petrecute in aceasta comunitate, o sa acumulezi puncte: o funda are 100 de puncte, un raspuns dat 50 de puncte si asa mai departe.
Te asigur ca o sa fie super, si nu te vei plictisi!

BINE AI VENIT! >:d<

| Mew explică:

Bine! m-am prins! mersiwinking

| J4rrY a răspuns:

Pui intrebari., sau raspunzi daca stii