| love10andra a întrebat:

Buna!Iti place poza mea de profil?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Da e super.Bravo!

14 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sincer...nu! scuze!

| love10andra explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Sunt sigura ca iti place sa enervezi lumea!

| 7Mary7 a răspuns (pentru love10andra):

Nu tuturor le place Pariu cu viata-si nici mie. Asta nu inseamna ca ne place sa enervam lumea, ci ne spunem doar parerea. Atunci de ce ai mai intrebat daca ne place poza ta, din moment ce tu vrei doar raspunsuri pozitive?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Hey, tu ai pus o intrebare,eu ti-am dat un raspuns, nu vad care este problema! Daca te nemultumeste raspunsul meu ignora-l, dar nu face afirmatii nefondate!

| Rockart a răspuns:

Nu văd ce ar putea să-mi placă la ea.

| love10andra explică (pentru Rockart):

Te raportez cu caracter inervant

| Rockart a răspuns (pentru love10andra):

Draga mea, ai pus o întrebare pentru a cere părerea altora despre poza ta, nu ca să fi pupată în dos, ok? Nu există caracter *inervant* (care se scrie cu *e*, apropo), ci irelevant. Şi nu e nimic irelevant în răspunsul meu.

Baftă!

| AndreeeexD a răspuns:

Frumos! Chiar frumos!

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce...a mea e mai cool

| TheRares99 a răspuns:

Scuze dar jegggg

| love10andra explică (pentru TheRares99):

Te raportez

| TheRares99 a răspuns (pentru love10andra):

Du-te tu de aici. Daca vrei doar raspunsuri,, dragute'' de ce ai mai pus intrebarea? Sa te afli in treaba?

| VreauUnRaspunsRapid a răspuns:

Cea mai urata poza din viata mea... sa-ti pui DroGaTii Astia? Din "pariu cu viata" laughing naspha

| Alexu_Badboys_1995 a răspuns:

Faina poza smug!