| SuperGirl_4551 a întrebat:

Joc Lady Popular si sunt la nivelul 2 si mai am o sarcina de facut ca sa trec la nivelu 3, dar nu pot sa trec de ea. Trebuie sa ma duc in oras si sa dau pe my job si dau click da nu ma lasa ca sa ma angajez.Imi zice asa după ce aţi terminat cursul cookiegirl, trebuie să puneţi cunoştinţele la o bună utilizare. Vizita de locuri de muncă şi My City şi de a lucra cel puţin 7 ore. Funda pentru cine da raspun corect.

2 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Daca s-a terminat cursul, da click pe oras, apoi da pe,, locul meu de munca'' si alege sa muncesti 8 ore.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se termina cursul.