| anyka18 a întrebat:

joc lady popular, sunt la nivelul 5 si ca sa trec mai departe unul dintre scopuri care trebuie completate estebig grinu-te la Mall şi vizitează magazinul de fuste.Alege o fustă cu flori în culorile care îţi plac apoi combină cu alte haine.Salvează costumul. (Acolo arata o fusta, dar eu nu pe aia am salvat-o, scrie cu flori, nu neaparat aia) si am combinat-o si salvato cu alte haine, si arata tot necpompletat.

Răspuns Câştigător
| Aidda a răspuns:

Trebuie sa fie fusta din imagine
(culoarea nu conteaza)

3 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Sunt niste probleme cu site-ul si mie mi-a mers cam prost zilele astea (uneori nu am putut deschide siteul). Mai asteapta putin, mai fa cate ceva si apoi ai sa vezi ca va merge.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai si eu tot la nivelul 5 sunt trebuie sa o iei pe cea cu flori nu alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa am facut si eu suntem chit