| ubox7007 a întrebat:

joi trebuie sa merg sa fac poze pentru album cls a 12-a, cu ce sa ma imbrac, restul din clasa nu stiu cu ce merg, dar nimeni la costum.

Răspuns Câştigător
| laneandreea a răspuns:

Daca blugi sunt mai stramti merge, dar tricol sa fie simplu si nu foarte larg

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ciudat, de obicei toată lumea se îmbracă la costum.
În fine, dacă nu costum, atunci poartă hainele tale preferate. big grin Ceva în care arăţi bine.

| laneandreea a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei o camasa dar sa nu fie alba (sa nu pari un tocilar )si nici in carouri (sa nu pari prea neglijet, dar daca vrei sa iei o camasa in carouri incerca macar sa fie una rosie cu negru ) sau daca ai o camasa albastra ar fi super, daca nu mai sunt genurile alea de camasi cu floriele foarte mici acum se poarta. sper ca ti-am fost de ajutor

| ubox7007 explică (pentru laneandreea):

Eu m-am gandit la blugi gri si la tricou negru, ce zici?

| laneandreea a răspuns (pentru ubox7007):

Daca blugi sunt mai stramti merge, dar tricol sa fie simplu si nu foarte larg