| asbif a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la sedintele foto pentru album? Sunt clasa a 12-a.
Parca in costum clasic mi se pare prea sobru pentru album.
Ceva idei?

2 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

Imbraca-te cu ce te caracterizeaza! Daca te imbraci dupa alte ipare o sa ti se para ca ai iesit rau in poze...

| DevidALex a răspuns:

Cu ceea ce iti place tie,Costume,pantaloni de stofa + camasa, Sacou + Blugi jeans sau pantaloni de stofa,Costum + vesta + Cravata + Pantofi ( Mocassini,Piele intoarasa,classici etc, insa la orice tinuta ai alege, pantofi sa fie prezenti )
Ceea ce crezi ca sta mai bine pe tine, nu uita, e de ocazie.