| Diamondsz a întrebat:

La Mamaia este Satul de Vacanta(hihi)si acolo este si Trenuletul Groazei(uuuu=]]]])si vreau sa stiu si eu ce este acolo.Adica ce se afla inauntru.
Fundita celui care imi explica.
URGENT

6 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

Diferite chestii si la final un tip care te pisca sau te ia de mana si incearca sa te sperie.

| Diamondsz explică (pentru missClumsy):

Am auzit ca treci prin niste carpe(fantome adica=]]])adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elodia e acolo.

| Diamondsz explică (pentru anonim_4396):

Ai nevoie de funda=]]

| xFakeSmilex a răspuns:

Sunt diferite lucruri, unele mai înfricoșătoare iar altele mai putin. Depinde daca esti atenta la ce este in jurul tau sau nu! Nu îți pot spune ce se afla la fiecare pas pentru ca nu te vei mai distra! Oricum e frumos, incearca!
P.S: Ai grija la sfarsit, cineva de va prinde de mana (sau ceva de genu)!

| thekillercatalin a răspuns:

Eii bine nu-i asa infricosator nu-i cine stie ce
la inceput sunt chestii najpa de copii mici big grin nai dc sa te sperii dar la sfarsit este un om care te pisca sau te ia de umar eehh sa nu te speriiwinking