| DonCristiano a întrebat:

Buna la toti...
Daca va rog care ma poate ajuta cu ceva carduri care nu le folositi sau chiar daca le folositi am nevoie de nr cardului, data expirarii si alea 3 cifre de pe spate. Imi trebuie pentru un site. Trebuie sa adun referali. Si imi trebuie cardul ca sa pot completa o oferta gratuita! Va rog! Multumesc

1 răspuns:
| BlueR a răspuns:

De fapt e pacaleala, ei cu numarul de cont iti 'hackuieste' si te stoarce de bani. laughing
Nu trebuie' sa-i crezi. E logic, de ce le trebuie contul' de card daca e oferta e gratis? straight face Salut!