| xxxyyyzzz a întrebat:

In urma cu cateva zile mi am bagat rp uri in League of legends cu cardul visa. Doar am bagat titularul cardului data expirarii codul cardului (parca 16 cifre, stiti la ce ma refer) si un cod de siguranta (cred, de 3 cifre). Nu mi-a cerut codul postal si am bagat rp uri de 55 de lei. O sa primesc vreo factura? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu vei primi nici-o factura. Probabil te va semnala prin email ca ai achizitionat atati RP de 55 lei.

| Green66 a răspuns:

Ce faci când află părinții ce ai făcut?

| xxxyyyzzz explică:

Nu o sa afle pentru ca nu o sa primesc nici o factura.