| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna la toti de pe TPU :*:*deci am o intrebare complicata am sa incep. M-am jucat odata pe nintendo-DS al prietenei mele in Germania si m-am jucat un joc cu majorete deci asa era jocul :trebuia sa mergi printr-un liceu acolo era o scoala de majorete si eu m-am dus la verisoara mea (in joc)si imi dadea acolo misiuni pe care trebuia sa le fac si cateodata trebuia sa ma duc la antrenament sa mai fac putina miscare si acolo trebuia sa sar coarda si eu apasam cu degetul pe niste buline si ea sarea coarda si mai imi spunea in misiune ca trebuie sa mai exersez putin la dansul meu pentru. a fi o experta adevarata si trebuia sa ma duc la sala si acolo trebuia iarasi sa apas de multe ori cu degetul ca sa danseze si cand erai mai buna si aveai nivel mai mare te lasa sa concurezi cu fete din alte grupe big grinbig grin deci va rog imi placea foarte mult jocul si as vrea sa il joc si in Romania pe pc dar nu stiu cum se numeste daca il gasiti dati-mi va rog linck sau macar un joc asemanator cu asta big grinbig grinplzz va dau funda

1 răspuns:
| ewygirl a răspuns:

Pfff...intreab-o pe verisoara ta cum se numeste jocul si cauta-l pe net! happy