| Agenta004 a întrebat:

Era mai de mult un joc cu un om in care trebuia sa faci misiuni. Cand incepeai jocul erai intr-un loc unde ploua. La un moment veneau niste criminali si trebuia sa-i impusti. Stie cineva jocul va rogggggggggg? Era superb.Eu ramasesem la o misiune unde eram pe niste schele la o cladire si l-am sters si l-am pierdut...

Răspuns Câştigător
| AlexDaghiu a răspuns:

Max Payne 2?

| Agenta004 explică (pentru AlexDaghiu):

Mersi muuuuuuuuuuuuulttttttt doamne cat l-am cautat:X

4 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Eu l-am terminat, bafta si tie!

| Agenta004 explică:

Nu era Wolf 3d era cu un caracter care semana cu un om adevarat adica avea grafica buna nu era desen...

| LeX28 a răspuns:

Wolf 3d cred daca team ajutat da-mi funda