| BeHappy_7009 a întrebat:

Buna la toti! O sala de fitness cu preturi accesibile in zonele obor-colentina-dna ghica, cunoasteti? big grin

Răspuns Câştigător
| Carminaa a răspuns:

Uite...in colentina, am o prietena care a fost in vara si din cate am inteles abonamentul este acum 80 lei cam asa, dar este super sala...asa mi-a spus.
http://sanatate-frumusete.bucharest-guide.ro/mr--net-fitness.htm

1 răspuns:
| Adir_Florin_1978 a răspuns:

La inceputul lunii martie se deschide o sala noua de fitness in Colentina, pe sos, Colentina, nr.261, mai exact la avion, deasupra la Mega Image. Arata super, geamuri inalte, pe 3 laturi ale cladirii. Au pus bannere mari pe cladire. www.skyfitness-nutrition-center.ro