| Dana a întrebat:

La un telefon cu touch se poate schimba ecranu daca este zgariat?

9 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Cred ca da, dar e bine sa incerci sa nu il zgarii.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| AndreeaIM a răspuns:

Da creca se poate dar dupa ce il schimbi sa iti iei o folie de protectie ca sa nu se zgarie. happy funda big grin?

| DaNaDoT a răspuns:

Evident.

| MCRgurl a răspuns:

Se poate pentru ca eu am numai telefoane cu touch si le pastrez pana cand nu se mai pot repara si iti dai seama ca le zgarii deci da dar mai bine nu le zgarii

| ioanasmiona001 a răspuns:

Da, se poate. Te duci la o reprezentata sau de unde ai luat telefonul si e contracost totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Da! La toate telefoanele se poate schimba geamul.Eu am avut un LG și mi s-a spart tot, m-am dus la Vodafone(de unde l-am luat)și mi l-a schimbat, costă cam între 50-200 de lei, baftă.

| nurckye a răspuns:

Se poate dar este posibil sa nu functioneze la fel de bine

| Deyutza1997 a răspuns:

Da se poate schimba... funda?smug

| Lavynutza99 a răspuns:

Da,se poate schimba insa nu costa foarte mult=>80 lei(800.000 lei vechi). Funda!