| Gammer23 a întrebat:

Am un telefon touch scren lg kp502 si de vreo 3 zile l-am ster cu servetelul si s-a zgariat si cred ca de asta imi face fite adica daca apas pe un nume de melodie el o selecteaza pe aia de mai sus si spui cai calibrat cu mana stanga nu alta voi ce parere aveti credeti ca-i vina zgaraeturilor ca are muuulte? se poate schimba fata cat costa? funda mare +vot

Răspuns Câştigător
| AnDyAnDy13 a răspuns:

Nu neaparat din cauza zgarieturilor se poate intampla problema asta. Am avut si eu aceeasi problema acum cateva zile. Am fost la Vodafone si mi l-a reparat pe gratis deoarece am garantie. A durat cam vreo 5 zile. Nu mai imi mergea Touch Screenul, la fel ca tine. Am observat ca mi-a schimbat Screenu pentru ca avea o zgarietura si observasem ca nu o mai avea deci era clar. Deci du-te la Vodafone ca sa ti-l repare. FUNDA?

| xUsHeRx a răspuns (pentru AnDyAnDy13):

Slab telefonul. am si eu dar dupa o saptamana dupa ce l-am luat nu imi mai placea.

1 răspuns: