| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Cum pot sa schimb ecranu la n97 si de unde pot sa cumpar si cat ma costa? Adica nu vreau sa schimb ecranu display adica nu stiu daca se poate schimba s-a cam zgariat si vreau sa stiu daca se poate schimba ceva sa nu mai fie zgariat

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Se poate sa schimbi dar toata carcasa care daca e originala costa km 100 de euro.eu am N97. dar am problema cu capacul din spate (ii lipseste un plastic micut) si cineva mi-a spus ca daca schimb cu totul imi schimba si tastatura si apoi nu o sa mai mearga bine tastele. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° explică:

Si de unde cumpar alta carcasa?

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pfoai.cauta si tu pe net.pe site-ul okazii.sau intereseaza-te ca asta nu stiu nici eusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi o fata noua adica o carcasa asta e tot!