| тaкємєнιgн a întrebat:

Buna lume nu este asa ca fantomele nu exista nu stiu daca sunt oameni normali cei care cred ca exista fantome~! daca vad un baiat/fata care sa spuna ca oamenii care cred in fantome sunt nebuni primesc panglica
mersi

Răspuns Câştigător
| enverhoxha a răspuns:

Nu sunt nebuni, sunt doar tâmpiţi.

3 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Mdea

Scuze ca te dezamagesc dar exista.
Insa nu asa cum le vad copiii mici, ca pe niste cearsafuri albe umblatoarelaughing

Ele sunt doar spirite ale celor morti si nu umbla ele asa pe pamant, prin casele oameniloroh go on

Deci nu trebuie sa-ti fie frica de ele absolut deloc.

| Adrianetc a răspuns:

Oamenii nu pot devenii fantome, deoarece, automat dupa ce mor se duc intr-un loc de asteptare a judecatii finale, cei mantuiti cu cei mantuiti si aia rai. intelegi tu, fantomele stau de obicei in case parasite acolo unde nu este Dumnezeu, fantomele sunt de fapt duhuri rele trimisi de satan, funda

| тaкємєнιgн explică:

Este unfenomen neexistent