| Liceancata a întrebat:

M-am gândit să-i fac cadou colegei mele de clasă o carte. Am aflat de la prietenele ai mai apropiate ce carte și-ar dori.
Acum aș vrea să-i las o dedicație pe prima pagină a cărții,însă acum nu am nicio idee. Mă puteți ajuta? Ceva frumos,original ( chiar îmi pare rău că nu pot fi originală acum, dar e ceva urgent și poate ideile voastre mă pot ajuta )!
Mulțumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Păi cum o cheamă?
Încearcă "Sper ca atunci când vei citi această carte, să înţelegi cât de bună prietenă îmi eşti" sau dulcegării de astea laughing
Eventual, poţi scrie un mesaj de la mulţi ani.
Numai bine!happy

2 răspunsuri:
| oanarcx a răspuns:

Daca e nebuna poti sa scrii: "La multi ani, sa cresti mare si sa ramai la fel de nebuna ca si acum. Te pup" Sau daca e calma: "La multi ani! De ziua ta sa devi mai nebuna. Te pup." Sau daca invata mult: "La multi ani. Mai lasa invatatul cate tampesti. Te pup" Vezi tu ce alegi. Sper ca te-am ajutat. big grin Funda? :3

| Rafaello21 a răspuns:

,,Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum prietenia alina sufletele triste. Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa fie prietenii tai!''

Sper ca e bun mesajul si sper sa primesc funda!