| alexandra2000ale a întrebat:

Ce cadou sa ii fac colegei mele de Sf. Ion?
Funda, urgent!

Răspuns Câştigător
| Mimmiy a răspuns:

Poti sa ii cumperi un buchet de flori si o poza inramata cu voi 2 sau cu toata clasa.
Sau poti sa ii iei un lantisor cu initiala numelui.

6 răspunsuri:
| ilovebeer a răspuns:

Cumpara-i un urs de plus eu asta as cumpara

| Ghostemogirl a răspuns:

Daca doresti ceva mai ieftin poti sa ii cumperi o bluza sau altceva de imbracat. Eu iti recomand sa ii iei ceva frumos, un parfum.

| Vera_Nedelcu_Veronica_1986 a răspuns:

Pai, conteaza cel mai mult ce ii place si ce nu ii place colegei tale. Poate sa ii iei o cana cu numele ei, etc.

| Dănuka a răspuns:

Bună! Ai putea să-i oferi o ramă pentru fotografie (unde chiar ai putea să pui o fotografie cu ea, sau cu voi) sau un ceas, o eșarfă... de ce nu, o icoană cu Sfântul Ioan Botezătorul! Sper că te-am ajutat!