| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
M-am gandit sa imi fac un blog, dar nu stiu ce ar trebui sa fac. unde sa umblu. Cine m-ar putea ajuta? Chiar mi-as dori, in care sa povestesc foarte multe. Si ce nume sa pun blogului, adica numele il mai pot schimba sau ramane asa pentru totdeauna? Cine imi zice "pasi" primeste o funditaaa:*

3 răspunsuri:
| BlackScribble a răspuns:

Www.blogspot.com
E foarte usor sa til creezi si sa editezi blogul si alticolele:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blog iti faci daca esti sigura ca ai ce scrie altfel o sa fie inutil.
Banuiesc ca vrei un blog subdomeniu, pe blogspot care evident este gratis si iti poti face unul aici:
https://www.google.com/......NewAccount

Dar exista si situatia in care poti sa-ti cumperi un domeniu cu extensia.ro exemplu www.dianne.ro unde lucurile sunt mai complicate, trebuie sa ai 18 ani impliniti si este al tau pe viata.
Daca mai ai alte nelamuriri intreaba pe privat.

| Andrei17 a răspuns:

Ro.razer, daca te intereseaza pasii sau o eventuala colaborare. Sunt blogger.