| Rapidistu47 a întrebat:

Vreau a imi creez un blog si nu stiu ce nume sa ii pun... Pe mine ma cheama (Dascalu) Floryn.
Ce nume credeti ca ar trebui sa pun blogului?

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

În nici un caz să nu îți pui numele Florin cu y. Toți cocalarii își pun așa, fără supărare. Nu trebuie neapărat să îți pui numele tău adevărat. Mie cel puți îmi place mai mult nume care să exprime ceva. De obicei pun numele unor cântece care îmi plac mult sau a unor trupe legate între ele. Era o fată care și-a pus nume pe o rețea de socializare Alice Guns( Alice de la Alice Cooper, iar Guns de la Guns N' Roses). Mi-a plăcut numele ei și mi s-a părut interesant. Sau God save a queen, e un cântec bun, îl poți schimba sau prescurta de exemplu în G.save.Q sau alte nume de genul ăsta, căci sunt cele mai bune din punctul meu de vedere. Dacă te-a ajutat răspunsul meu aștept funda.

| Rapidistu47 explică (pentru SweetChild1):

Multumesc.
Le ai cu blogger.com? (am nevoie de putin ajutor)

| SweetChild1 a răspuns (pentru Rapidistu47):

Nu știu ce este blogger.com, dar am avut mai multe și chiar îmi place să fac chestii de genul acesta. Ești băiat și nu poți posta chestii cu trandafiri sau ceva de genul. E mai ușor să îți faci un blog de fată, dar și băieți pot face așa ceva. Eu sunt mai băiețoasă și ascult mai mult rock, așa că nu o să mă vezi postând niciodată poze cu rochii, pantofii, etc. Poți face în felul următor: postezi imagini cu logourile unor trupe și scrii: avem fani, care este melodia voastra preferata de la formatia asta, și multe altele. Acum nu știu ce tip de muzică asculți, sau ce poze preferi să îți pui, dar dacă aș ști, ți-aș da niște idei.

| Rapidistu47 explică (pentru SweetChild1):

... vreau sa postez un articol pe o pagina (de pe un blog) si nu pot mi se tot posteaza pe pagina principala sad