| pretzel a întrebat:

Imi fac un blog pe blogratuit.ro si vreau sa stiu daca imi pun numele blogului acolo (titlul) il mai pot schimba? big grin

7 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Titlul il poti schimba oricand dar id-ul nu tot numeales.blogratuit.ro va ramane.

Poti in scimb sa il sergi si sa faci altul. Da iti recomand blog pe wordpress.com e mult mai bine vazut de motoarele de cautare e mult mai usor de umblat in el

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Titlul mereu il poti schimba, adresa URL nu o poti.
Incearca Wordpress.com, e mult mai bun decat bloggratuit.ro

| monia a răspuns:

Da. Daca de exemplu pui titlul Blog haios, la administrare vei putea sa il schimbi de exemplu cu Blog fericit.Il mai poti schimba si culoarea.Bafta!

| monia a răspuns:

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Nu stiu. Cred.

| JustAnotherUser a răspuns:

Da il poti schimba la setari parca, oricum da. Poti schimba chiar si imaginea de fond daca vrei