| Baiaaanca a întrebat:

ma ajutati cu ceva la Lady Popular, va rog! Nu de mult am inceput sa ma joc pe Lady Popular din cauza lipsei de ocupatie. Am ajuns la nivelul 4, am facut toate scopurile inafata de unu: "Salveaza cel putin 10 echipamente din camera ta ". Daca dau clik pe el scrie :"Ai şansa şă salvezi îmbrăcămintea domnişoarei oricând, deci vei avea acces rapid la costumele favorite.Vizitează garderoba şi combină hainele potrivite într-un echipament.Salvează dând click pe 'Salvează Echipament' şi dă un nume la echipament.Numele o să te ajute să găseşti apoi cu uşurinţă opţiunea". Deci? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lidya12 a răspuns:

Trebuie sa te duci la garderoba si sa compini hainele in 10 combinatii diferite. Dupa aceea trebuie sa dai click pe ''salveaza tinuta''si sa ii dai un nume la fiecare combinatie pentru. ati fi mai usor de cautat anumite tinute.

2 răspunsuri:
| Carlaaa a răspuns:

Jur ca la asta m-am blocat si eu. straight face
Dar nu mai stiu de aici ce sa fac.
Ori este gresita traducerea. ori nu stim noi ce sa facem
Poate ne ajuta cineva care este la nivelul 5-6 sau mai avansat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu