| Ralu_Ralluca_1995 a întrebat:

.ma ajutati si pe mine urgent.Cu ce imi pot servi prietenii/colegii cand vin la mine..Noi vrem sa facem un dans pentru sfarsitul anului scolar(a4-a) spuneti-mi va rog.sa fie nu foarte costisitor si sa se simta cel mai bine la mine. vreau sa imi spuneti si cateva jocuri distractive afara...va multumesc.

1 răspuns:
| MihaiYou a răspuns:

Pai in primul rand cu o prajitura + un suc (cola, mirinda, pepsi). Ca sa fie multumiti cu un gratar, mititei sau va comandati o pizza sau mergeti la un fastfood si va luati orce.