| Anonim340 a întrebat:

Am câteva întrebări. Asa, deci:
1. Ma duc la ștrand/piscina cu colegii si prietenii si vreau niște idei distractive ce sa facem acolo
-1.1: as vrea sa imi spuneti câteva necesare, ce sa imi duc la piscina

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Puteti sa va jucati ascunde salamul.

| RunRunaway a răspuns:

1.Va puteti filma in timp ce va aruncati in apa, fetele daca sunteti cu iubitii, suiti-va in cârca lor si aruncati-va in apa. Dati-va pe tobogane facand trenuletul.Relaxati-va putin pe sezlong in timp ce beti un cocktail, vorbiti, cunoasteti-va mai bine. Jucati-va cu mingea in apa. Faceti 2 echipe(echipa fetelor si echipa baietilor sau cum vreti voi) si fiecare sa aveti cate un pistol cu apa, ascundeti-va si prefaceti-va ca sunteti intr-un *razboi* si udati-va cu pistoalele.Sunt multe idei frumoase, care nu imi vin acum.

2.Un pistol cu apa,o pluta,ochelari de scafandru,labe de scafandru,Ia-ti un sarpe din plastic si speriati prietenii,o minge,un pachet cu mancare si suc/apa daca nu aveti terasa,inghetata,o lada frigorifica,colac, vesta, ochelari de soare, prosoape, crema antisoare.

sper ca ti-am fost de ajutor!