| dragutzairina a întrebat:

Ma cam plictisesc si as dori sa ma amuz putin deci ce intamplari amuzante vi-s-au intamplat voua in aceasta vara sau in tot anul? big grin Dau Funda+Vot celui mai bun si amuzant raspuns

Răspuns Câştigător
| Cristina64 a răspuns:

Bun!happybig grin
Pai.cel mai amuzant moment din aceasta vara cred ca a fost cand am sarit gardu`(de 1m si ceva) la vecinu` meu(intre noi este un razboi, inca de cand aveam 7 ani)cu 4 boxe si un laptop si l-am dat pe Salam cu Portugalia la maxim laughing)) (vecinu` nu le suportalaughing ) Si a iesit vecinu` cu dita-mai batu din casalaughing))rolling on the floor) si am fugit, am iesit pe poarta, am iesit pe strada si m-a fugarit pana la piatalaughing))

5 răspunsuri:
| anonimaM a răspuns:

Un moment amuzant de anul asta a fost cu o profa. Se enervase rau pe noi, a facut un mic discurs dramatic si apoi vroia sa iasa repede si foarte dramatic, dar cand a ajuns foarte aproape de usa s-a inpiedicat si aproape a cazut.

| Corinutzacori a răspuns (pentru anonimaM):

Proful meu de mate are obiceiul de a ne povesti tinereta lui
laughing

| dragutzairina explică (pentru Corinutzacori):

Auoleu! Saraci de voilaughing dar intrebare in timp ce va povestea nu s-a intamplat sa adoarma vreo unu?laughing

| Corinutzacori a răspuns:

Azi catelul meu a fugit dupa pisica si pisica sa uract in pom pana la urma cainele a plecat iar eu am auzit pisica cand miorlaia am crezut ca nu se mai putea da jos din pom m-am urcat dupa ea sa o dau jos, cand am urcat ea a coborat iar eu am ramas cocotata sus in pomn laughing sa nu ai incredere in pisici

| anonimaM a răspuns (pentru Corinutzacori):

Da,si eu cand eram mica am vazut o pisica intr-un copac si mieuna cat putea de tare. M-am dus si am adus un scaun, cand am venit cu el se dadu-se singura jos. :-D