| iuandfto a întrebat:

Ma gandeam sa-mi fac publicitate la blog trimitand mesaje prin email la diferite persoane. Unde as putea gasi adrese de mail ca sa trimit blogul?

Aveti si alte idei pentru imi face publicitate la blog? big grin

2 răspunsuri:
| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a răspuns:

Poti sa iti faci un cont pe www.youtube.com si sa iti faci un filmulet de prezentare cu ajutorul programului Windows Movie Maker pe care deja il ai in PC!

| HellGirl_1974 a răspuns:

Da, dai mass, pui la status pe FB, pe hi5, pe twitter, pe mess si alte retele de socializare...Sau publici posturi destul de interesante astfel incat cei care cauta pe google diverse chestii sa gaseasca la rezultate un articol de pe blogul tau.Pace peace sign