| CumCumCum a întrebat:

Vreau sa nu mai fac abuz de adrese de mail atunci cand trimit un mail! dar cum? este posibil? Atunci cand trimit un mesaj la mai multe persoane, pot fi vazute toate adresele la care am trimis de catre cei care au primit.

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Foloseste bbc-ul si nu to: si nici ccc".

Undeva in dreapta e activarea lui si iti va aparea sub to:
Daca folosesti acest lucru va aparea individual ca si cum le-ai trimis doar lor.

2 metode:
lasi la To: gol si bagi adrele cu virgula intre ele la bcc:
sau
Iti scrii o adresa de a ta la To: si restul la bcc: cu virgula intre ele. In rest dai send si se rezolva.

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.freeemailtutorials.com/......pients.php
Un tutorial ca sa vezi exact unde gasesti Bcc! Succes!