| BoboooBubuuu a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare si nu stiu ce sa mai fac. As vrea sa imi spuneti niste jocuri faine sau sa imi spuneti ce as putea face. Nu ma prea omor cu scoala deci va rog nu imi spuneti sa citesc o carte fiindca eu gasesc greu o carte care sa imi placa si sa o citesc pe toata. PLS Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Bianca!
găseşti aici jocuri faine:
http://alexpopa16.wordpress.com/2010/09/22/anti-plictiseala/
ai şi tu dreptate,câteodată,nu ai chef de citit sau de lucrat suplimentar, teme etc. vrei doar să te relaxezi. încearcă să faci lucrurile de pe acel site pe care ţi l-am dat, te vei distra!

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fa.sex,daca scoala nu-ti place!

| AnonymousSs a răspuns:

Gta 4; Call of Duty MW3; Battlefield 3; FIFA 2012; F1 2012,2011; Assassin's Creed® Revelations...