ma puteti ajuta?
as vrea sa invat repede franceza, nu neaparat toata... stiti vreun site care ma poate ajuta. sau cei care stiu franceza bine si aproape toata poate imi lasati id-urile
... eu cred ca merita efortul sa ma ajutati, dau fundita!

( de mult caut sa invat si cred ca am intrat peste tot pe net sa invat dar nu a mers, si nu vreau sa dau bani pe cd-uri sau profesori, vreau ceva online sau sa ma invatati pe mess)

mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

Intra pe www.livemocha.com iti faci cont si faci cursul de limba franceza. E chiar interesant, eu am ajus cu el pe la 50%.
Bafta!

| Helene a răspuns:

Eu sunt in Franta, pot sa te ajut :*
id: frumushikelenutza