| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
vreau sa imi decarc subway surfers pe pc(stiti ca faca reclama si pe facebook) dar n pot daca ma poate ajuta careva help plz!

ar fi mai usor sa imi lasati id de mess pe privat si sa mi-l trimiteti daca ati reusit sa il descarcati.

mersi anticipat

4 răspunsuri:
| kegrtteger a răspuns:

Intra pe intell appup, downloadeaza intell appup si dupa intra si descarcati subway surfers acolo unde scrie free e gratis iar unde nu dai bani reali

| kegrtteger a răspuns:

Intra pe intell appup downloadeaza intell appup si downloadeaza subway surfers

| Meok a răspuns:

Dami ID tau si te ajut! Dar Dami Funda Mai Intai sa am incredere in tine!winking

| kegrtteger a răspuns (pentru Meok):

Intra pe intell appup, downloadeaza intell appup si dupa descarca subway surfers da ai grija sa descarci jocurile care scrie free la celelalte trebuie sa dai bani