| D4275682 a întrebat:

Am si eu nevoie neaparat de raspuns la o intrebare. Care este cea mai tinara actrita din Franta? Daca stiti va rog sa ma ajutati cit mai repede. Daca se poate vreau sa aflu raspunsul astazi. Dau fundahappy Mersi! Anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie, sigur o fi vreun bebelus care a facut o reclama la scutece, ca si ala e actor la urma urmei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pier Angeli. laughing

Serios vorbind, întrebarea ta e aiurea.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Quvenzhané Wallis. A participat la Oscar si mi se pare ca are 9 ani. FUNDA?