| Drunkenhearts a întrebat:

Ma tot suna o retardata de pe numar ascuns, si chiar n.am chef sa vorbesc cu ea de fiecare data cand ma suna. e foarte disperata si suna in fiecare minut. am samsung s5230, cum pot sa fac sa blochez numerele ascunse, adica sa nu ma mai poata suna?

3 răspunsuri:
| Drunkenhearts explică:

Buna idee laughing)

| Mykidutza a răspuns:

I eu tot Samsung din ala am si nu mrege...normal era sa aiba la setari telefon.dar la numar...la numar ascuns nu merge.doar sa suni la vodaf sau la ce retea esti si sa spui.si iti da numarul care te suna mereu sau ii blochiaza cartela

| romeo29 a răspuns:

Da-i numarul meu de tel laughing)