| Pitycot_8635 a întrebat:

Cum pot bloca numerele ascunse pe telefonul Samsung Wave575, in sensul sa nu ma mai poata suna cineva cu nr. ascuns?

Răspuns Câştigător
| BlackRose95 a răspuns:

Setari->Setari Aplicatie->Apel->Toate Apelurile->Respingere automata si de acolo te descurci tuhappy sper ca ti-am fost de foloswinking

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Intri la apeluri, apeşi odată pe "Necunoscut", apoi în dreapta jos o să-ţi apară "Mai multe", intri acolo şi undeva mai jos o să ai "Blocare după adresă"...

| LaraMaya a răspuns:

Hay! pai la orge telefon poti sa faci:#31#.in afara de telefonul FIX.happy