| beshall a întrebat:

Buna,maine am un concurs unde trebuie sa cant in fata unui public destul de mare.dar am foarte mari emotii si nu mai pot scoate niciun sunet.Ce ma sfatuiti pentru a scapa de Ele.

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Stiu exact ce spui, eu aproape lesin daca trebuie sa cant in fata publicului =]], dar imi trece. Te sfatuiesc ca inainte sa incepi sa te gandesti ca esti acasa si ca esti cel mai bun cantaret. Cand incepi sa canti, nu mai ai nimic, o sa vezi. Nici nu te gandi ca ai un public, gandeste-te doar la melodie si la versuri.
Bafta!