| Danyela24 a întrebat:

Maine impodobesc bradul de craciun si as vea sa-l mai diferentiez putin anul acesta. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Sandrinna a răspuns:

La mine bradul e artificial de culoare verde:eu l'am impodobit cu globulete aurii si visinii, cu ursuleti mici aurii, cu braduti aurii, un fel de mergele aurii mici prin imprejurul bradului...si am pus luminite galbene iar in virf o stea.
daca nu ti'a placut ideea asta,incearca sa pui globulete albastre si argintii sau un bradut doar cu globulete aurii, daca te ajuta la ceva, ai putea impodobi si camera ta, de exemplu ai putea pune luminite pe ferstre, apoi ghirlande pe dulap si jucarele pe minerele dulapurilor. sper ca te'am ajutat! bafta happy

5 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Fa. tu ceva de hartie ca de ex :

Apropo si mie maine. mi-e ziua:)

http://www.clopotel.ro/......un-87.html

Sau. daca nu fa niste fulgi de hartie.

aici te invata :

http://talentedenazdravani.ro/......de-hartie/

http://www.mireladascalu.ro/? cat=8

Succes!:o3

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca si eu înpodobesc astazi bradul adica pa 14 decembrie..sa stii cand eu înpodobesc bradul eu îi puna betele de toatre culorile, globuri, ingerasi micuti, fundite rosi micute ..cam atatea sper ca ti-a fost de folos...pa-pa

| ionut2196 a răspuns:

Sa cumperi ceva nou, sau poti face chiar tu ceva din hartie sau sal impodebeste altfel

| Sandrinna a răspuns:

La mine bradul e artificial de culoare verde:eu l'am impodobit cu globulete aurii si visinii, cu ursuleti mici aurii, cu braduti aurii, un fel de mergele aurii mici prin imprejurul bradului...si am pus luminite galbene iar in virf o stea.
daca nu iti convine ideea asta, incearca sa pui globulete albastre si argintii sau un bradut doar cu globulete aurii, daca te ajuta la ceva, ai putea impodobi si camera ta, de exemplu ai putea pune luminite pe ferstre, apoi ghirlande pe dulap si jucarele pe minerele dulapurilor. sper ca te'am ajutat! bafta happy