| мιcυтѕαααα a întrebat:

Maine vreau sa fac bradul de Craciun si imi place sa-l fac seara. Cam la ce ora ar fi potrivit?(seara). Dar nu la 8, 9, 10. Aveti vreo idee? Multumesc! Astept multe pareri.

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu conteaza ora. Important e sa fie o atmosfera cat mai placuta alaturi de cei dragi!
Sarbatori fericite.

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cel mai indicat este sa impodobesti bradul cand toti (sau aproape toti) membrii familiei sunt acasa, iar fundalul sa fie asigurat de muzica specifica acestei sarbatori, colindele.Sarbatori Fericite!

| Doηηa a răspuns:

18:00.

| CristiB93 a răspuns:

Cand doresti tu nu conteaza ora dar daca vrei sa fie mai frumos, pune si tu colinde sa cante.

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc tuturor! O sa-l fac la ora 6-7. O sa ma asigur ca o sa fie multa dragoste si armonie in familia mea! Thank you very much! kiss

| PanzerOne a răspuns:

Pe la 6-7. Eu il fac dupa ce vin din colindat!